Kaip skaičiuojame

PERKRAUSTYMO KAINOS

Esame sąžiningi su savo klientais, todėl nuoširdžiai patariame esamiems ir potencialiems paslaugų užsakovams  netikėti tokiais skambiais perkraustymo įmonių lozungais, kaip: ‘Pigiai , kokybiškai ir greitai!’. Kodėl? Atsakome.

- Kaip ir bet kurioje paslaugų sferoje, taip ir perkraustymo, dėl mažesnės kainos gali nukentėti kokybė. Pavyzdžiui, tais atvejais, kai užsakovas atsisako saugiems perkraustymo darbams būtinų pakavimo medžiagų, arba vietoj profesionalaus krovėjo darbuose nori dalyvauti pats užsakovas (galimai, neturintis tam tinkamų įgūdžių).

- Net jeigu perkraustymo paslaugų bendrovė turi didelį savo transporto arsenalą, atvykimas pas klientą ‘gaisrinės pagalbos’ ar ‘taksi’ greičiu yra praktiškai neįmanomas dėl  susidariusios didelės darbų apimties. Taip pat ne paslaptis, kad labai greito rezultato reikalaujantys klientai, dažniausiai gauna jį, bet su pakelta kaina. Taip nutinka, kai įmonė, pristigusi savo transporto, nukreipia klientus į konkurentų glėbį.

Todėl, kai paskambinate ar atsiunčiate elektroninį užklausimą, pirmas mus dominantis klausimas yra: kokybiškai (”viskas įskaičiuota”) ar pigiai?

Perkraustymo kaina tiesiogiai priklauso nuo Jūsų sprendimo: ar Jums svarbiau kaina, ar kokybė.

Perkraustymo kaina ženkliai priklauso nuo paties paslaugų užsakovo

Kainas skaičiuojame 2 būdais: a) sutartinės kainos, b) valandinės kainos.

Valandinis skaičiavimas taikomas daugelio imonių, bet neretai tenka sutikti klientų, kurie nori žinoti galutinę konkrečią kainą. Tokia galimybė, žinoma, yra, bet klausimas, kiek ji būtų Jums naudinga. Veikiausiai perkraustymo darbų vadovas kainą paskaičiuos su tokia paklaida, kokia pasirodys ‘saugiausia’ padengti būtiniausius firmos darbams panaudotus kaštus, įskaičiuojant dažniausiai pasitaikančius rizikos faktorius.

Maža to, sutartinė kaina ne visada pasiteisina ne tik privatiems klientams, bet ir viešųjų konkursų organizatoriams. Beveik kiekvienos perkraustymo kompanijos praktikoje pasitaiko atvejų, kai darbų vykdytojas, norėdamas laimėti konkursą, apskaičiuoja per mažą kainą. Tai supratęs, jis pradeda skubinti darbuotojus, norėdamas pabaigti darbą kaip įmanoma greičiau. Bet skubėjimas, kaip žinia,  labai prastina darbo kokybę. Perkraustymo darbas fiziškai nėra lengvas, todėl turi būti atliekamas ramiai, kruopščiai, be nervinės įtampos ar fizinės perkrovos.

Taigi norėdami Jus ir save apsaugoti nuo beprasmės įtampos vykdant perkraustymo darbus, mes paprastai rekomenduojame rinktis valandinį skaičiavimą. Kaip tai veikia?

Pateikiame Jums optimalią ‘formulę’, pagal kurią lengvai galite paskaičiuoti savo perkraustymo trukmę: jeigu 2 darbuotojai surenka ir pakrauna standartinio 2-jų kambarių buto baldus ir daiktus 5-jame aukšte be lifto per 4 – 6 valandas, tai  4 darbuotojai tokiomis aplinkybėmis susitvarkys dvigubai greičiau.

Nuo ko priklauso perkrautymo kaina?

Perkraustytojo rinkos kaina šiandiena yra nuo 15 iki 30 litų už valandą. Dažnai ją  nustatome ir mes individualiai, sužinoję Jūsų poreikius ir planuojamas perkraustymo darbų apimtis. Kaina gali priklausyti netgi nuo to, kokia yra perkraustomo daikto (-ų) vertė. Tarkime, vieno užsakovo sofa kainuoja 6000 litų, o kitas nori išmesti savąją, nes ji jau per sena. Todėl mes apie Jūsų norus turime žinoti iš anksto, nes atitinkamos vertės daiktus perkrauna atitinkamo kvalifikacinio lygio darbuotojas.

Perkraustymo darbų kaina tiesiogiai priklauso nuo kliento reikalaujamos kokybės rezultatų

UAB ‘Būsto paslaugos’ darbų vykdytojas nurodo veiksnius, nuo kurių priklauso perkraustymo kaina

Transporto kaina svyruoja nuo 30 iki 70 litų per valandą. Priklausomai nuo to, kokio tūrio – mikroautobusą ar sunkvežimį  - pageidaujate išsinuomoti. Mūsų parke galite pasirinkti įvairaus dydžio ir talpos mašinas nuo 10 iki 50 kūbinių metrų. Populiariausia nuomos kombinacija buitiniams perkraustymams paprastai yra mikroautobusas ir du krovėjai . Kita vertus, nepamirškite, kad mažesnės talpos automobilis reikalauja pakartotinų reisų, o tai yra labai nepatogu ir brangu, jei perkraustymo atstumas yra didelis. Tokiu atveju, jeigu kyla abejonių, kad turimi daiktai gali nesutilpti per vieną reisą, mes visada siūlome imti trigubai didesnį automobilį – sumokėsite tik 20 litų brangiau, bet sutaupysite ir laiką, ir galbūt netgi žymiai didesnę pinigų sumą.

Pakavimo medžiagos. Kaip jau nurodėme skiltyje ‘Perkraustymo paslaugos’, turime iš anksto žinoti, klientas pageidauja baldų ardymo ir pakavimo paslaugų. Pakavimo medžiagas parduodame parduotuvės kainomis, panašiomis į kitų perkraustymo įmonių. Turime galimybę išnuomoti pakavimo medžiagas vykdant vietinius perkraustymus, arba parduoti itin kokybiškas ir ilgai tarnausiančias vokiečių gamybos pakavimo medžiagas besikrausiantiems į užsienį.